o Firmie

Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe oraz spedycyjne. Firma mieści się w Kaliszu, jednak świadczymy swoje usługi na terenie całej Europy. Zadowolenie naszych klientów zawsze est naszym priorytetem. Solidność oraz terminowość to nasze główne domeny. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz bardzo dobrze rozwinięta sieć partnerów powoduje że jesteśmy firmą o bardzo dużym zasięgu działania.

 

0
Obsługiwane państwa
0
Pracownicy
0
Przewiezione ładunki w roku

Podstawowymi założeniami przy zakładaniu firmy MP-TRANS było postawienie na kompleksowe rozwiązania logistyczne i transportowe czyli obsłużenie zamówienia transportowego od logistyki poprzez transport i dostarczenie towaru , po zadowolenie klienta.

Firma Mp Trans Transport Spedycja została założona w 2013 roku przez Piotra Konopę. Długoletnie doświadczenie właścicieli w branży transportowej sprawiło, że z dwuosobowego zespołu który stanowił na początku firmę, firma MP-Trans przekształciła się w dużą firmę spedycyjno transportową, prężnie działającą na rynku europejskim. Nie przestajemy dążyć do ciągłego samorozwoju i chcemy dalej rozszerzać zakres swoich usług oraz pozyskiwać nowych klientów.

Informacje dla partnerów i klientów

Nasze doświadczenie i zgrany zespół pozwalają nam podjąć się i zrealizować nawet specjalnych zleceń które wymagają zaangażowania kilku osób..

Podczas pracy skupiamy się na jak najlepszej obsłudze spedycji oraz transportu naszych klientów. Jakość naszych usług można zweryfikować poprzez opinie które wystawiają nam nasi klienci.

Klienci o nas

Firma Mp Trans Piotr Konopa to doskonała firma, znają się na swojej i pracy i transporcie dlatego nasza firma bardzo chętnie podejmuje z nimi współprace.
Maria Nowakiewicz
Logistic Solutionss
Firma MP-TRANS wielokrotnie przewoziła nasze ładunki i transport zawsze docierał na czas. A spedytorzy są zawsze dyspozycyjni co gwarantuje nam kontakt oraz informacje o transporcie
Marcin Grzelak
Cadburrys S.C
Firma MP Trans Transport Spedycja , to rzetelna firma i godna polecenia firma transportowa.

Magdalena Sok

Wizja Firmy

Chcemy i dążymy do tego aby stać się nasze usługi były świadczone w co raz lepszym standardzie.

Poprzez szkolenia pracowników oraz ich ciężką prace, zdobywamy nowe doświadczenia co sprawia że otrzymujemy co raz więcej zleceń i że z roku na rok będziemy mogli obsługiwać co raz więcej transportów drogowych.

Misja

Misją firmy od początku było stworzenie firmy która kompleksowo będzie obsługiwała zlecenia transportowe poprzez obsługę logistyczną jak i sam transport. Stworzenie firmy, która w swoim zespole będzie posiadać doskonałych pracowników oraz duża flotę aut którymi możemy przewieść towary małogabarytowe jak i te powyżej 20 ton.

Właściciele

Piotr Konopa

Właściciel

Założyciel firmy MP-Trans Transport Spedycja, w branży transportowej od wielu lat, Doskonale znający potrzeby rynku oraz zagadnienia wielogabarytowego transportu drogowego.

Marzena Konopa

Współwłaściciel

Marzena Konopa, od lat działa w transporcie drogowym, specjalizując się w transporcie do 3,5 tony, Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu flota aut dostawczych sprawia że doskonale kieruje logistyką i transportem w firmie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI

Transport na terenie Europy

Usługi transportowe oraz spedycyjne na terenie Unii Europejskiej

Bezpieczeństwo ładunków

Wszystkie ładunki które są przewożone przez naszą firmę. Są ubezpieczone i gwarantujemy ich bezpieczne dostarczenie.